Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie

Aktualne Promocje w sklepach internetowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#222 Tykrian

Tykrian

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 08.01.2018 - 15:20:14

W ofercie bigfun'a myślałem, że coś ciekawszego będzie- ale idzie kilka kwiatków wyrwać. ;)

Z ins-fireworks pisałem na twarzoksiążce- powiedzieli że stopniowo będą dokładać do promocji kolejne piro, więc warto zerkać co tam nowego się pojawia.

Tylko polecam przeglądać nie w zakładce promocje, a normalnie w całej ofercie- tam wyświetla się tylko 20 produktów, a przecenionych jest znacznie więcej. 

Już myślałem, że mi ktoś songi i brocade crown zgarnął. :D

#223 Voorhees

Voorhees

Największy Imperator forum

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1591 postów

Napisano 08.01.2018 - 18:07:58

Z ins bym uważał. Songów i wyrzutni indie w ogóle nie mają na stanie. Innych ciekawych również. Zamówisz to będą chcieli dać zamienniki.

#224 Anonymous

Anonymous

Anonymous

• Moderator
  • 1141 postów

Napisano 08.01.2018 - 18:09:52

Z ins bym uważał. Songów i wyrzutni indie w ogóle nie mają na stanie. Innych ciekawych również. Zamówisz to będą chcieli dać zamienniki.

504c980964_a_ty_nie_wiesz_.jpg

#225 Tykrian

Tykrian

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 08.01.2018 - 18:48:32

Dzięki za ostrzeżenie. Nigdy od nich nie zamawiałem w sumie, ale teraz podkusili mnie niektórymi obniżkami bardzo. 

Będzie trzeba się upewnić czy to co mnie interesuje, jest na stanie ( songi już odpadają ;/).

Pisałeś do nich o stan magazynowy tych kostek, czy przekonałeś się na własnej skórze? :D

#226 szym96

szym96

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 08.01.2018 - 19:07:05

Nie polecam INS rok temu mega się na nich przejechałem. Zamówiłem odpowiednik Night Show w kuszącej cenie po czym zadzwonili do mnie, że tego nie mają i proponuj mi to i to (był to dużo gorszy i mniej atrakcyjny cenowo przedmiot, oczywiście odmówiłem i poprosiłem o zwrot kasy). Po tej sytuacji i tak kostka wisiała na ich stronie jako dostępna. Radzę uważać na ten sklep w kontekście wyprzedaży.

#227 Voorhees

Voorhees

Największy Imperator forum

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1591 postów

Napisano 08.01.2018 - 19:15:56

Dzięki za ostrzeżenie. Nigdy od nich nie zamawiałem w sumie, ale teraz podkusili mnie niektórymi obniżkami bardzo.
Będzie trzeba się upewnić czy to co mnie interesuje, jest na stanie ( songi już odpadają ;/).
Pisałeś do nich o stan magazynowy tych kostek, czy przekonałeś się na własnej skórze? :D

Na własnej skórze. Ale jeśli nie chcesz zamienników to anulacja zamówienia i zwrot pieniędzy błyskawiczne.

Użytkownik Voorhees edytował ten post 08.01.2018 - 19:16:27

#228 dragstar001

dragstar001

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 08.01.2018 - 23:16:53

a ktos ze sklepem fireworld.pl mial doswiadczenia? pytam odnosnie malych promocji jakie maja

#229 bungar

bungar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 09.01.2018 - 09:18:01

A czy tylko ja mam wrażenie, że we wcześniejszych latach te wyprzedaże były dużo korzystniejsze ? Zawsze właśnie kupowałem już w styczniu, ale teraz ceny naprawdę nie są zbyt niskie nawet na wyprzedaży, chyba, że fajerwerki sporo podrożały ?

#230 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 09.01.2018 - 09:49:53

A czy tylko ja mam wrażenie, że we wcześniejszych latach te wyprzedaże były dużo korzystniejsze ? Zawsze właśnie kupowałem już w styczniu, ale teraz ceny naprawdę nie są zbyt niskie nawet na wyprzedaży, chyba, że fajerwerki sporo podrożały ?

Tak. Niestety. I tak jest od stycznia 2017 kiedy fajerwerkimarket ogłosiło wyprzedaż "nawet -50%" ale ja maksymalnie znalazłem 41%.

Sytuacja jest taka, że urzędy cisną sklepy o podatki, te zmniejszają akcje promocyjne by wyjść na swoje a za wszystko na koniec płacisz Ty bidny kliencie.

Polityka dopadła chwilowo handel i go niszczy. A my to odczuwamy.

#231 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 09.01.2018 - 11:10:34

Bombashop.pl wrócił po przerwie.

Zero promocji, mało towaru.

Zaloguj się aby zobaczyć ukrytą treść

#232 Daniello18

Daniello18

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09.01.2018 - 11:15:49

Aktualne "wyprzedaże" to niestety kpina w porównaniu do tego co było. Pamiętam jakie emocje były podczas wyprzedaży na bigfunie bo co lepsze kostki rozchodziły się w kilka minut ale to były prawdziwe promocje bo udało mi się wyrwać tajfuna za 90 czy jw59 za 50 nie mówiąc już o korsarzu gdzie w słynnej promocji 1+1 kupiłem kiedyś 8 sztuk jw90 bo wychodziły po 15zł za sztuke. Przy obecnych cenach nie mam zamiaru zamrażać gotówki na rok czasu podczas gdy może się okazać że np. na black friday będą lepsze promocje.

#233 Marcinator5608

Marcinator5608

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 09.01.2018 - 11:22:09

A nie dziwi was fakt, iż na "promcji" kostki są w tej samej cenie lub nawet droższe niż w listopadzie i grudniu :P Sztucznie podniesiona cena i "niby" wyprzedaż  :facepalm:

#234 Adamus1

Adamus1

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 09.01.2018 - 12:44:59

W sumie jedynym pocieszeniem jest to ze niewiele straciłem nie będąc w domu w czasie startu wyprzedaży. Poczekam przemyślę i kupie coś w podobnej cenie lub za parę zeta więcej. Daniello 1+1 to najlepsza promocja jaką znam z korsarza kiedyś robiło się zapasy wtedy jeszcze jorge miał genialne kostki jak jw07 mars ,jw05 pluton itd ale się skiepściły strasznie  to się w tej promocji brało po 4 czy 6 szt... a teraz to można zapomnieć o tych pseudo wyprzedażach nie ubolewam ale towaru oczywiście będzie mniej.

Na bf jest jeszcze ciekawa kostka w dobrej cenie kometa full 36shot 25mm za 40zł wydaje się w porządku i ogólnie 5zł mniej z ok 15-16zł na 10-11zł na kilku 16 jak ktoś lubi tanie kostki to magmy,monako komety,yellow peony można można wziąć.

Użytkownik Adamus1 edytował ten post 09.01.2018 - 13:55:02

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.