Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Rozświetlamy Niebo!
W 2016 wystrzelaliśmy 38600
Zdjęcie

Zaginięcie Ethana Cartera - The Vanishing of Ethan Carter

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vocatont

Vocatont

Profesjonalista

• Moderator
  • 1254 postów

Napisano 19.02.2015 - 21:23:04

Serdecznie chciałbym was zaprosić do zagrania w grę Zaginięcie Ethana Cartera...

Gra na świecie znana jest pod nazwą The Vanishing of Ethan Carter...

Gra została stworzona przez nowo utworzone Polskie studio "The Astronauts" w którego skład wchodzi np: bardzo dobrze znany w świecie gier  Adrian Chmielarz...

Za generalny + uważam grafikę w tej grze nigdzie nie widziałem tak doskonałej grafiki w grze, pomijając już nawet fakt że mój komputer nie dał rady i szedł tylko na grafice 32 bitowej.. 

Co ciekawe generalnie każdy obiekt w grze znajduje odwzorowanie w świecie realnym, ponieważ w grze użyto ciekawej opcji...

Mianowicie robili zdjęcia prawdziwym obiektom i miejscówką i przenosili je do gry... Obiekty pochodzą z Dolnego Śląska 

np:

z16729530Q,Screen-z-Zaginiecia-Ethana-Ca

W grze zamieniamy się w detektywa o nazwie Paulo Prospero który posiada nadprzyrodzone moce i prowadzimy śledztwo w celu odnalezienia tyłowego chłopca Ethana Cartera. 

Sama gra zalicza się do gier eksploracyjnych,przygodowych z mrocznym klimatem...

Czeka nas badanie wielu śmierci itd. 

Serdecznie też zapraszam do zapoznania się z moim materiałem  :wub:

#2 -

-

-

• Administrator
  • 1704 postów

Napisano 15.01.2016 - 13:20:10

Kupione wreszcie na zimowej wyprzedazy steam, bo czekam od pol roku a cena nie chce spasc. Wyszla wersja odswiezona gry - Redux, gra przepisana na UE4 i to ja zainstalowalem.

Grafika jest super, udalo sie osiagnac stabilne 30fps :D

Oprawa audio, slychac jakby byla wichura straszna, niestety kompletnie nie widac tego po otoczeniu.

Bede mogl zagrac calosc to powiem co i jak.

#3 Vocatont

Vocatont

Profesjonalista

Autor tematu
  • Moderator
  • 1254 postów

Napisano 14.02.2016 - 09:34:07

Kupione wreszcie na zimowej wyprzedazy steam, bo czekam od pol roku a cena nie chce spasc. Wyszla wersja odswiezona gry - Redux, gra przepisana na UE4 i to ja zainstalowalem.

Grafika jest super, udalo sie osiagnac stabilne 30fps :D

Oprawa audio, slychac jakby byla wichura straszna, niestety kompletnie nie widac tego po otoczeniu.

Bede mogl zagrac calosc to powiem co i jak.

Czekam na recenzje :) 

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.