Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
- - - - -

MarcinFireworks Pokaz 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinFB2

MarcinFB2

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 02.01.2016 - 17:56:57

Co do pokazu, nie odpaliło JW31 ale nie widać tego na filmie, bo miała zostać odpalona razem z JW408. 
Na filmie nie ma początku nagranego, na początek poszła kostka JW4086 REVOLUTION 2 pomimo komentarzy, że ta kostka bardziej na finał niż na początek, to jestem zadowolony bo zrobiła robotę ;)
No i była przerwa w pokazie co wprowadziło publiczność ( około 50 osób :D ) w błąd i klaskali, przerwa była spowodowana tym, że JW408 strzelało szybciej niż myślałem i wpisałem zły czas do systemu.
Ale mimo wszystko jestem baaaardzo zadowolony, jak na pierwszy pokaz programowany na systemie myślę, że wyszło całkiem całkiem.
Finał składający się z XB4002 -> XB4003 -> 2x TXC037 wgniótł mnie oraz publiczność w ziemię :D
Komentujcie co można jeszcze poprawić :)

#2 PeeJay

PeeJay

Znawca

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 493 postów

Napisano 02.01.2016 - 18:14:09

Kozacki pokazik. Muszę przyznać, że finał również mnie wgniótł tak, że nie mogę się jeszcze pozbierać :)

Jedyne co to oddaliłbym nieco odległość nagrywania, dodatkowo dziwne przeskoki pojawiły się na nagraniu. Może to wina włączonego flesza lub też coś nie halo podczas edycji/obróbki filmu?

#3 marc

marc

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 02.01.2016 - 18:24:46

Świetny pokaz! Final powala! Gratuluje.

#4 MarcinFB2

MarcinFB2

Zaawansowany

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 02.01.2016 - 18:31:57

Dzięki za miłe komentarze, co do przeskoków na filmie tam nagrał telefony ( sony xperia m4 aqua ) nie wiem czemu ;/

#5 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 02.01.2016 - 20:04:55

Fenomenalny pokaz. Fantastyczny blask i finał, który się zapamiętuje na długo. Jak taki przebić za rok? Oto jest pytanie.

Masz może foty z montażu systemu?

#6 Pesto

Pesto

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 02.01.2016 - 20:10:32

Pokaz ekstra. Może zaczerpne jakąś inspiracje do siebie :D

#7 sheff

sheff

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 02.01.2016 - 20:13:11

miło popatrzeć na taki pokaz, finał bajerancki 

#8 MarcinFB2

MarcinFB2

Zaawansowany

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 02.01.2016 - 20:33:08

zdjęć niestety nie mam ;d

#9 aadasek

aadasek

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 02.01.2016 - 21:29:58

Ekstra pokaz, a co do przeskoków podczas filmu to wydaje mi się, że podczas wrzucania filmu na youtube zaznaczyłeś opcję która miała naprawić drżenie obrazu czy coś takiego. Miałem podobną sytuację i być może jest tutaj to samo. Jeszcze raz gratuluję świetnego doboru i połączenia wszystkiego w piękną całość.

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.