Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
- - - - -

Sylwester 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rbk

Rbk

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 03.01.2016 - 16:04:09

#2 marc

marc

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 03.01.2016 - 17:41:40

Świetne wyrzutnie. Widze ze wybrałeś podobnie. W moim pokazie również znalazła się txb693

#3 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 03.01.2016 - 18:07:52

Wowć! Gratuluje. Super dobrane wyrzutnie i super połączona kolejność strzelania. Super, że zdobyłeś rakiety Europyro 2,5cala.

Chyba jako jedyny miałeś prawdziwą pogodę sylwestrową. Śnieg i lekka mgiełka jakoś mi się kojarzy niezmiennie z Sylwkiem. To dodaje nastroju.

Idealne zgranie efektów i finał imponujący.

Mały Oscar za sam filmik (nagranie) bo widać wszystko tak jak należy. Czym nagrywałeś?

Mam pytanie o JRC10-6 - co one takie krótkie? Naliczyłem 33 wystrzały? Na oficjalnym filmie Jorge widać 30sec. niezłego walenia i 60 wystrzałów.

Pytam bo zachowałem paczkę JRC10-6 na następny show i wolałbym nie spalić pokazu.

Użytkownik nordamator edytował ten post 03.01.2016 - 18:17:22

#4 Rbk

Rbk

Pomocnik

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 03.01.2016 - 18:55:59

Wowć! Gratuluje. Super dobrane wyrzutnie i super połączona kolejność strzelania. Super, że zdobyłeś rakiety Europyro 2,5cala.

Chyba jako jedyny miałeś prawdziwą pogodę sylwestrową. Śnieg i lekka mgiełka jakoś mi się kojarzy niezmiennie z Sylwkiem. To dodaje nastroju.

Idealne zgranie efektów i finał imponujący.

Mały Oscar za sam filmik (nagranie) bo widać wszystko tak jak należy. Czym nagrywałeś?

Mam pytanie o JRC10-6 - co one takie krótkie? Naliczyłem 33 wystrzały? Na oficjalnym filmie Jorge widać 30sec. niezłego walenia i 60 wystrzałów.

Pytam bo zachowałem paczkę JRC10-6 na następny show i wolałbym nie spalić pokazu.

Co do pogody to mgła przysłoniła troszeczkę efekty co widać na filmie, ale na szczęście na żywo nie przeszkadzała. Odpalałem w Nowy Rok k.17:00

Nagrywałem kamerą Panasonic HCV-500 i Xperia Z3 compact.

A co do JRC10-6 to zrobiłem lekki montaż i użyłem tylko 4 sztuk, dlatego nie widać kilku strzałów, ale wypaliły jak należy. Polecam je fajny dźwięk przy wylocie.

#5 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 03.01.2016 - 19:19:01

OK. Thx za info. Już się bałem, że JRC10-6 mogą zawieść oczekiwania.

Co do kamer to stwierdzam, że najpiękniejsze nagrania mają użytkownicy smartfonów.

Obserwując nagrania pokazów widać to wyraźnie.

Na przyszły rok umieszczam trzy takie na statywie.

Użytkownik nordamator edytował ten post 03.01.2016 - 19:20:59

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.