Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
- - - - -

Pokaz sylwestrowy 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sokol

sokol

Profesjonalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1014 postów

Napisano 07.01.2016 - 18:36:56

Zaloguj się aby zobaczyć ukrytą treść

Przewyższa mnie dodanie wideo tutaj  :facepalm:  :D

Kilka przerw, bo poszedłem na prościznę, ogólnie jestem zadowolony, bo miało nic nie być,a jest to co widać. Tylko hipermarkety. 

Kostki w pokazie:
-Ali Baba(Jorge)
-Magic(Pyroco)
-Super Bomba (Pyroco)
-Predator (Pyroco)
-Goa (Jorge)

#2 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 09.01.2016 - 21:56:19

Nie no - gratulacje. Fajny showik na Sylwestra. Jest wszystko co ma być- fontanna na początek, rozpoczęcie, trzy różne efekty w środku i kątówka na koniec. Pokazik OK. Podliczyłem tez koszt na 251,97zł (Netto+Lidl). Brawo za udowodnienie, że można zorganizować pokaz last minute korzystając z dyskontów. I to za cenę biletu na bal dla dwojga (2x 100zł)+taxi na powrót (50zł trza liczyć). Ty udowodniłeś, że naprawdę lepiej urządzić domówkę z kumplami i dziewczynami i walnąć własne show o północy. Koszt ten sam a wspomnienia lepsze.

Czym nakręciłeś film, bo kolory masz dobre?

Szkoda, że nie zahaczyłeś o Biedronkę po JW4083 "Exclusive Collection 2" (149zł) zamiast Predatora i Goa(111zl+39,99zł). Dałaby większy przytup na finał. Ale naprawdę gratulacje za super last minute show.

Użytkownik nordamator edytował ten post 09.01.2016 - 21:57:32

#3 marc

marc

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12.01.2016 - 18:53:40

Bardzo ladny pokaz, Gratulacje.

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.