Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Rozświetlamy Niebo!
W 2016 wystrzelaliśmy 38600

Zareklamuj forum!!!

Zbudujmy większą społeczność -> http://fw.net.pl/topic/13188-zareklamuj-forum/

Zdjęcie

Pomoc zostałem oszukany

41 odpowiedzi w tym temacie

#40 Michal

Michal
  • Gość

Napisano 11.03.2017 - 23:12:01

troche dziwna sytuacja z tą odmową wszczęcia dochodzenia skoro liczba oszukanych jest no dosyć spora

ja otrzymałem zawiadomienie o śledztwie prowadzonym przez policje oraz prokuraturę w moim mieście ale ja dosyć późno byłem na komisariacie bo pod koniec stycznia

#41 Adam

Adam
  • Gość

Napisano 13.03.2017 - 15:55:58

Otrzymałem list o odmowie wszczęcia dochodzenia ze względu na niską szkodliwość czynu. Czyli tak jak myślałem. Oszuści internetowi są bezkarni. Gdybym spotkał kolesia osobiście to bym mu gały powyrywał i jeszcze mnie posadzą. Szkoda.

Idź tam jeszcze raz i walcz o swoje, nie wydaje mi się, aby mogli sobie tak po prostu odmówić wszczęcia dochodzenia. Tym bardziej, że koleś oszukał nie tylko ciebie, a również wiele innych osób. Dodatkowo nie jest to kradzież, tylko oszustwo, które jest przestępstwem niezależnie od kwoty.

#42 Boxster83

Boxster83

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 20:20

Witam ja zgłosiłem sprawę bezpośrednio do Prokuratury Praga Południe i jakieś dwa tygodnie temu zostałem przesłuchany w powyższej sprawie. Z tego co się dowiedziałem Policja prowadzi około 5-6 postępowań w sprawie fajerwerkowo24.

Na Twoim miejscu Kamil zgłosił bym to do Prokuratury. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy tej sprawy.

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.