Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
- - - - -

Amatorski pokaz pirotechniczny by Oskarus 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oskarus

Oskarus

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 02.01.2017 - 19:19:53

Witam. Przedstawiam wam mój noworoczny pokaz na sylwestra 2016/2017. Z samego pokazu jestem zadowolony w 90%, pojawiły się 2 luki z powodu DUŻO szybszego strzelania wyrzutni niż przewidywałem, a na domiar kolega odpalił lont nie z tej strony i pierwsza partia która była oddzielnie tj. fontanna, stroboskopy i saturn missilies poleciała.. od tyłu :D Nagranie nie najlepsze, ale dobrze, że coś jest. Koniec końców z pokazu jestem zadowolony, i już czekam na podniesienie sobie poprzeczki na kolejny rok :) Zapraszam do oglądania, komentowania. Uwagi mile widziane!

#2 nordamator

nordamator

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 02.01.2017 - 19:45:06

Nie no gratulacje - pokaz śliczny, miły dla oka, bajecznie kolorowy i te kątówki w całym pokazie to lukier na cieście. Początek to raczej dobrze, że od razu było głośno. Ja zauważyłem, że fontanna na początku to musiałaby wznosić ogień na 10m w górę. Inaczej ludzie nie zwrócą uwagi (bo stoją daleko). Już lepiej zapowiedzieć pokaz Jorge JW31 lub innymi efektami dźwiękowym np.własnym karabinkiem z FP3.  Dobrze, że filmowałeś z właściwej odległości. Przerwami w pokazie się nie łam. Mnie zdarzyło się wielokrotnie. W tym roku to nawet dwukrotnie. Chyba jakość sprzedawanych lontów spada.

Udostępnij pls rozpiskę wyrzutni bon ciekawią mnie te właśnie kątówki na końcu. Co to było?

Użytkownik nordamator edytował ten post 02.01.2017 - 19:46:34

#3 sheff

sheff

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 02.01.2017 - 20:20:43

pokaz naprawdę naprawdę bardzo ale to bardzo fajny chociaż były dwie przerwy które dla strzelającego są denerwujące (coś wiem o tym chyba faktycznie coraz gorsze są te lonty) zrobiłeś wielkie widowisko, publiczność która jest słyszalna na filmie była bardzo usatysfakcjonowana i to najważniejsze, pełen szacun 

tak jak poprzednik poproszę o plan pokazu bo parę pozycji mnie bardzo mnie zainspirowało 

Użytkownik sheff edytował ten post 02.01.2017 - 20:21:24

#4 Oskarus

Oskarus

Zaawansowany

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 02.01.2017 - 20:40:55

Osobiście mam sentyment do kolorowych kostek, stąd też ich przewaga przy planowaniu zakupów. Masz rację, za daleko ta fontanna, do tego odwrotne odpalenie i rozpraszała tylko, bo w zamiarze miała być na starcie po stroboskopach.. Za rok planuje kupić fontanny wysokie, których nie udało mi się zdobyć, i połączyć w formie wachlarza. O karabinku myślałem, ale miałem okazje kupić w fajnej cenie PXB2113 Titanium Salute więc zastąpiłem nim karabinek. Co do samego filmu, to miało go nie być, bo kolega zapomniał kamery, ja statywu, a była 23:45.. Ale wykombinowaliśmy sprzęt, co prawda film w pionie wiec ekran jest węższy, ale ciesze się, że jest. Lont sam w sobie mnie nie zawiódł, bo wszystko łączyłem po jednym loncie jak zawsze robię, ale Kabul strzelał np. ok 8 sekund krócej z powodu kilku nagłych salw których miało nie być, a tego nie jest się w stanie niestety przewidzieć.. Wszyscy mówili, że przerwy kompletnie nie wpływały na odbiór (w tym sam Sołtys który przyszedł podziękować za pokaz dla mieszkańców), ale jak siedzisz 4 godziny i co do centymetra łączysz wyrzutnie aby nie było przerw, to trochę inaczej się to postrzega haha :) Jeżeli chodzi o kątówki na końcu:
Załapała się ostatnia salwa JW416 + JW4083 + JW413
A w całym pokazie po kolei:

K1130C12 Saturn Missilies
5x TXF834 Red Strobe
PXF204 Fountain
2x JW4081 X-ray+ PXB2113 Titanium Salute + TXC040
P7522 Kabul
PXB2119 Pyro Zone
SL19-07D Blossom
JW57 New Age
2x PXB2108 X-Type
P7613 Dakar
SM19-06D Hapinnes cracling + SS13-02 Purple Stars
PXB3503 Armagedon
JW416

JW4083 Exclusive collection + JW413 Super Show 5

Użytkownik Oskarus edytował ten post 02.01.2017 - 20:49:11

#5 petarda

petarda

Profesjonalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1522 postów

Napisano 02.01.2017 - 20:53:17

Piękny pokazik fajerwerków i leci do ciebie sub  :D

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.