Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

STUFF 2017 OD PETARDY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#40 Anonymous

Anonymous

Anonymous

• Moderator
  • 1141 postów

Napisano 30.12.2017 - 22:10:18

Nie ma co ukrywać, jak co roku to jeden z ciekawszych tematów ze "zbiorami" piro  FeelsGoodManXmas  Oby tak dalej ...  :thup:

Standardowo czekam na filmy i życzę bezpiecznej zabawy! 

#41 petarda

petarda

Profesjonalista

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1522 postów

Napisano 30.12.2017 - 22:19:30

Bardzo dzięki za komentarz i staram się co roku kupić co mnie ciekawi i zaprezentować naszym forumowiczom tematy i filmy owych produktów pirotechnicznych aby mieli pogląd co i jak wygląda. Wiele forumowiczów często przedstawia swoje zestawy piro, ale także zauważyłem że nie pokazują co to piro potrafi . Nie jeden raz słyszałem "petarda po co tyle tych zdjęć dodajesz do galerii" , a po to aby czytelnicy naszego pięknego forum mogli się zorientować co dany fajerwerk potrafi i jak wygląda :zpuchar: .

#42 wajper

wajper

Pomocnik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 30.12.2017 - 22:47:03

Zacny stuff masz

#43 petarda

petarda

Profesjonalista

Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1522 postów

Napisano 30.12.2017 - 22:55:33

Zacny stuff masz

Wielkie dzięki za plusik :)

Jak stwierdziłem kupiłem kostki i inne piro ponieważ lubię postrzelać . A czy coś jeszcze dojdzie to zobaczę ponieważ przyjedzie kilka osób jeszcze i może coś dorzucą do stuffu :D

#44 damian26222

damian26222

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 31.12.2017 - 12:48:57

Petarda jak zawsze dominujesz pięknymi kostkami i ty bardziej wulkanami :) Zawsze mi się podobają twoje stuffy :) 

Nie długo ja wstawiam na forum mój skrommny stuff więc jak będziesz miał chwilę to zerknij :)

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.