Skocz do zawartości

• Zaloguj się z Google Logowanie » Logowanie »
  • Rejestracja Rejestracja
Zdjęcie
- - - - -

P7619 Kongo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonymous

Anonymous

Anonymous

• Moderator
  • 1141 postów

Napisano 01.01.2018 - 15:03:38

P7619 Kongo

169gutf.jpg

Symbol P7619 

Ilość strzałów 49
Kaliber 25mm
Czas efektu ok 50s
Klasa ADR 1.4G

#2 Adamus1

Adamus1

Dość znany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 16.01.2018 - 19:52:07

Dużo strzałów ale ta akurat się słabo prezentuje jak na komete. Krótki efekt na niebie , mało kolorów, wielkość wybuchów wydaje się przeciętna.

#3 ZiziWKS

ZiziWKS

Znawca

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 16.01.2018 - 20:59:19

A mi się podoba :) cena w granicach 100zł i te efekty wcale nie są takie małe z tego co widzę

#4 Anonymous

Anonymous

Anonymous

Autor tematu
  • Moderator
  • 1141 postów

Napisano 16.01.2018 - 21:10:05

A mi się podoba :) cena w granicach 100zł i te efekty wcale nie są takie małe z tego co widzę

Rozbieżność w filmach jest ogromna, tutaj strzela ok 25s u mnie strzelała ok 50s. Efekty też były całkiem inne  :facepalm:

#5 PeeJay

PeeJay

Znawca

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 493 postów

Napisano 17.01.2018 - 13:06:35

Teraz jest tak, że co się nie weźmie to jest jedna, wielka loteria. Brakuje przede wszystkim stabilności i powtarzalności w kostkach i ich efektach. Dobre czasy dawno minęły. Aktualnie trzeba się sporo napocić żeby mądrze zainwestować oraz dobrze dobrać swój stuff, a i tak trafią się mimowolnie jakieś słabe gnioty.

Kometa sporo namieszała ostatnio z symbolami przypisanymi do poszczególnych produktów. Ciężko się czasami połapać i ciężko trafić na dobrą kostkę. Aktualnie pojawiło się dużo nowości z czego najwięcej zostało przetestowanych małych kostek, natomiast te nieco większe, na swoje próby i opinie wciąż czekają. Widziałem po filmikach kilka zeszłorocznych novinek od Komety i tak jakoś niespecjalnie zachwyciły.

No Limitsy od pmxa też były kiedyś o niebo lepsze od rocznika 2017. Na wszystko trzeba teraz mocno uważać, bo można nieźle się przejechać na piro.

Wykorzystujemy pliki Cookie w celu świadczenia lepszej jakości usługi, dowiedz się więcej o sposobie wykorzystywania ciasteczek, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Korzystanie ze strony bez zmian w przeglądarce, blokujących ciasteczka, oznacza zgodę na ich zapisywanie w twoim urządzeniu.