Skocz do zawartości
PIROtechnicznie

First Class D (Pyro moravia)

Rekomendowane odpowiedzi

PIROtechnicznie

Nazwa - First Class D

Typ - Wyrzutnia

Producent - Pyromoravia

Symbol: PS2255

Ilość strzałów - 25

Kaliber - 50 mm

Układ efektów - pionowy

Efekt - Mix  efektów

Czas -  ok 55 sek

Cena - ok 200 zł

Moja opinia: Bardzo interesująca wyrzutnia w dobrej cenie z miażdżącym finałem :)

Zdjęcia:

Wyrzutnia FC D 50mm

Dwa giganty 2'' :)

Film:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petarda

Kostka wygląda bardzo obiecująco i zapewne sprawi wiele radości otaczającej publiczności.  :) Gratulacje za piękny wybór i sposób przedstawienia tej kostki w tym temacie  :D

Edytowane przez petarda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matix1519

No i to jest dobry przykład jak powinny wyglądać wyrzutnie kalibru 50mm :)

Ciekawa wyrzutnia, interesujący i duży efekt. Raczej warta wydania tych 200 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroArt.pl

Filmik z Chin więc... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroAlek38

... więc rzeczywistość rzeczywistością :(

ja sie tak przekonałem na kostce dragon, fakt ładna była ale nie zrobiła na mnie aż tak dużego wrazenia jak na filmie importera ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIROtechnicznie

Dla mnie najlepsze 50mm na rynku mimo że jest różnica na żywo to i tak deklasuje calibry monstery skulle brutusy i w tym roku też bedzie u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroArt.pl

w zupełności masz prawo tak sądzić, bardziej nas zastanawia efekt WOW na kostki 50mm u użytkowników, którzy jednak troszkę tych fajerwerków postrzelali w przeszłości :) jak mamy być szczerzy to pojechaliśmy prawie 700km żeby obejrzeć te produkty i... no właśnie, czar prysł :) porównując produkty "czeskie" do "polskich" to w tym przypadku nasze mają duuuużą przewagę, a 2" to po prostu przede wszystkim produkt reklamowy na półkę. Poza hukiem przy detonacji efekt jest równy 1,2"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIROtechnicznie

Czyli twierdzicie, że wszystkie 2" są to 1,2" tylko z większym hukiem ??? I jest to zabawka marketingowa ??Dobrze rozumiem ?

Polskie fajerwerki są jednymi z najlepszych w EU to prawda, ale nie wszystkie polskie firmy rzecz jasna..

A co do konkretnej firmy to Moje zdanie się nie zmienia, że Nawet jak to poszecie 1,2" mają 2" to jakością efektów Pyro Moravia zostawia w tyle reszte "rywali" Jak Triplex, Klasek, Piromax...

Jeśli można wiedzieć to jakiej firmy wyrzutnie 2" jechaliście 700km żeby zobaczyć na żywo?

Co do jakości efektów Polskich firm to UE przez oststnie kilka lat ostro sprowadziła do parteru jakości fajerwerków a pod parterem jest już tylko keller...

Widziałem kilka nowych wyrzutni Jorge Kometa Piromax na żywo i stwierdzam że idzie to w złym kierunku wiem wszyskie normy eko muszą być itp. ale coś kosztem czegoś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adriano

PiroArt.pl , Google Maps pokazuje że w jedną stronę do Ostrawy(Pyro Moravia) macie 420 km.? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroArt.pl

Czyli twierdzicie, że wszystkie 2" są to 1,2" tylko z większym hukiem ??? I jest to zabawka marketingowa ??Dobrze rozumiem ?

Polskie fajerwerki są jednymi z najlepszych w EU to prawda, ale nie wszystkie polskie firmy rzecz jasna..

A co do konkretnej firmy to Moje zdanie się nie zmienia, że Nawet jak to poszecie 1,2" mają 2" to jakością efektów Pyro Moravia zostawia w tyle reszte "rywali" Jak Triplex, Klasek, Piromax...

Jeśli można wiedzieć to jakiej firmy wyrzutnie 2" jechaliście 700km żeby zobaczyć na żywo?

Co do jakości efektów Polskich firm to UE przez oststnie kilka lat ostro sprowadziła do parteru jakości fajerwerków a pod parterem jest już tylko keller...

Widziałem kilka nowych wyrzutni Jorge Kometa Piromax na żywo i stwierdzam że idzie to w złym kierunku wiem wszyskie normy eko muszą być itp. ale coś kosztem czegoś...

Takie jest nasze niestety :) Różnica między 0,8" a 1,2" jest wg nas zauważalna i to bardzo, ale różnica między 1,2" a 2" to już nie jest tak kolorowo. Skupiamy się tylko na efekcie, nie na cenie, bo jak tę weźmiemy pod uwagę, to już 25 strzałów 1,2" a 2" to 2x co najmniej. Same w sobie czeskie wyroby nie są tak atrakcyjne cenowo od jakiegoś czasu. W tym roku byliśmy na 9 prezentacjach, w tym Pyromoravi i porównując do polskich importerów wypadli bardzo średnio. Klasek także nie powala efektami, bazuje na serii Dum Bum. Są firmy w Polsce nastawione na niską cenę produktu, są nastawione na typowy handel i efekt na półce, a są takie, które starają się to połączyć. Stawianie PM ponad Triplex np. to wg nas za dużo. Oczywiście możesz mieć do tego pełne prawo i z drugiej strony super, że chcesz i szukasz czegoś nowego :) strzelanie przez 5 lat tych samych kostek co roku mija się z celem :)

PS. 

Mimo wprowadzenia CE w Polsce to produkty naszych importerów nadal będą w czołówce, widać to po zainteresowaniu klientów zza granicy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroArt.pl

PiroArt.pl , Google Maps pokazuje że w jedną stronę do Ostrawy(Pyro Moravia) macie 420 km.? :)

Jechaliśmy akurat z magazynów na pomorzu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anonymous

Jechaliśmy akurat z magazynów na pomorzu :)

I ja nic o tym nie wiedziałem BibleThump  chętnie bym wpadł  :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WaRiaToS

im wyzej jest dany obiekt tym jest mniejszy , im wyzej leci tym mniejsze sie wydaje , złudzenie panowie oczy płatają figle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi