Skocz do zawartości
petarda

PXB3706 CALIBER

Rekomendowane odpowiedzi

petarda

Nazwa - CALIBER

Symbol - PXB3706

Typ - Wyrzutnia

Producent - Piromax

Ilość strzałów - 20

Kaliber - 50 mm

Wymiary - 265 x 210 x 300 mm

Układ efektów - pionowy

Efekt  - Czerwone komety przechodzące w czerwone fale z zielonym migotaniem, zielone komety przechodzące w złote wierzby z białym migotaniem, czerwone komety przechodzące w zielone faje ze złotym    

deszczem, czerwone komety przechodzące w czerwone dalie z białym migotaniem, zielone komety przechodzące w zielone fale z czerwonym migotaniem, zielone fale przechodzące w złote opadające wierzby.

Czas -  ok 50 sek

Cena - 140 zł

Zdjęcie :

PXB3706

CALIBE - R od Piromaxa

Film :

Moja opinia- Ciekawa kostka i myślę że warta wypróbowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petarda

I dodajmy filmik tej kostki. Powiem tak kostka ciekawa,  ale nie powala na kolana i raczej przypomina wyrzutnie 30 mm, a nie 50 mm  :D Wyrzutnia filmowana z odległości ok 40 przy sporej mgle, ale wierzę że i tak da się obejrzeć  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ponczo12496

Czyli wychodzi na to, że te kostki 50mm od Piromaxa to jeden wielki chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anonymous

Suabo to wygląda  :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petarda

Spodziewałem się trochę lepszych efektów jak na 50 mm. Jak by to była kostka 30 mm, to bym powiedział, że kostka jest ok  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wajper

Wyrzutnia średnia jak na 50 milimetrów 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PeeJay

Marniutko to wygląda. Najlepsza z tego wszystkiego to sama końcówka pokazu. Rozbłyski jak na 50mm mało gęste i szybko rozpływają się po niebie. Gdyby zastosowali inny rodzaj efektów jak chryzantemy czy palmy, ale i to podejrzewam nic by nie pomogło :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voorhees

Jak dla mnie cały ten piromax to szajs. W zeszłym roku dodatkowo wprowadzili w błąd z efektem wyrzutni Hydra i potwierdzili mailowo, że efekty tej wyrzutni z Carrefour to te lepsze (są dwa rodzaje), a rzeczywistość była zupełnie inna.

Jedyne co mają dobrego to szaty graficzne produktów.

A wyrzutnia... cóż na pewno to nie kaliber 50mm na niebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiniu

Słabo to wypadło.

Czyli ogólnie nie opłacało się.

A ja się nagrzałem już na Skull'a od piromaxa. Zobaczymy co on pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szym96

Wygląda ona zupełnie inaczej niż na filmiku producenta, a szkoda bo skuszony tym filmikiem mam ją w tym roku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ponczo12496

Wygląda ona zupełnie inaczej niż na filmiku producenta, a szkoda bo skuszony tym filmikiem mam ją w tym roku :(

Większość produktów Piromaxa wygląda inaczej na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiroArt.pl

Większość produktów Piromaxa wygląda inaczej na żywo.

ogólnie ta wyrzutnia ze wszystkich 50mm Piromaxa wypada zdecydowanie najgorzej. Na naszym sklepie możecie podglądnąć dwie inne wyrzutnie tego importera z serii 50mm, są wg nas lepsze, chętnie poznamy Wasze zdanie po oglądnięciu naszych filmików, chyba różniących się od producenta. Możecie porównać efekt np z Positiv, wszystkie kostki kręcone z tego samego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PeeJay

ogólnie ta wyrzutnia ze wszystkich 50mm Piromaxa wypada zdecydowanie najgorzej. Na naszym sklepie możecie podglądnąć dwie inne wyrzutnie tego importera z serii 50mm, są wg nas lepsze, chętnie poznamy Wasze zdanie po oglądnięciu naszych filmików, chyba różniących się od producenta. Możecie porównać efekt np z Positiv, wszystkie kostki kręcone z tego samego miejsca

Dzięki za dodanie filmików w realu (przyda się na przyszłość). Z PXB3704 nie ma raczej co porównywać bo to przecież zupełnie dwa różne kalibry. Positiv ma 1,2" natomiast Caliber niby 2" ;)

Słabo to wypadło.

Czyli ogólnie nie opłacało się.

A ja się nagrzałem już na Skull'a od piromaxa. Zobaczymy co on pokaże.

Dzięki filmikowi jaki zrobił PiroArt możesz się przekonać, że Skull prezentuje się nieco lepiej, jest nieco bardziej dynamiczną kostką więc w całości wypada to zupełnie przyzwoicie w porównaniu do Caliber. Nie będzie tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi