Skocz do zawartości
petarda

TB307 COMPOUND CAKE

Rekomendowane odpowiedzi

petarda

Nazwa - TB307

Symbol - FC43001

Typ - Wyrzutnia 

Producent - Tropic

Ilość strzałów - 100 strz.

Kaliber - 25/35 mm

Wymiary - 510x260x280 mm

NEC - 1635,2 gr.

Układ efektów - Pionowy

Efekt -   Brokatowy ogon przechodzący w kolorową palmę, brokatowa palma  ze srebrnym migotaniem, brokatowy ogon przechodzący w brokatową palmę i chryzantemę, czerwony ogon przechodzący w czerwoną i niebieską dalię z srebrnym migotaniem, zielony ogon przechodzący w czerwoną i niebieską dalię z chryzantemą.

Czas - ok 90 sek 

Cena - ok 400 zł 

Zdjęcie :

Obraz19.jpg.b1ea1c901dd88712d3a6ebf2239cd154.jpg

Film :

Moja opinia - Bardzo ciekawa wyrzutnia o różno kolorowych efektach  z ciekawym finałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petarda

Ok tak dodajmy filmik z mojej strony aby porównać oba filmiki :thumbsup-ch: Powiem że kosteczka zacna i filmowana z odległości ok 40 m :yea:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nordamator
Napisano (edytowane)

Filmy z Tych Tropiców piękne. Mam pytanie o wrażenia. Jak oceniasz wysokość, szerokość i efekt. Lepsze od setek Jorge?  Chodzi mi o to że są to diablo drogie kostki Tropica ale czy warto je brać bo np. walą tak jak prawdziwe NWP? Bo z filmu wynika że tak ale jak było na żywca?

Edytowane przez nordamator
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petarda

Witaj. Co mogę powiedzieć o kostkach Tropica. Po pierwsze wszystkie kostki były filmowane z odległości ok 40 m i strzelały wysoko. Myślę że warto je kupić ze względu na jakość poszczególnych efektów, kolorystykę która jest na prawdę wspaniała i huk który jest na prawdę mocny. Co do wielkości efektów to mogę powiedzieć że widać że to porządne 30 mm, ale nie można ich porównać do JW418 jakie było np 10 lat temu, ponieważ ten walił jak obecnie 50 mm. Jak masz możliwość kupić taką wyrzutnię poniżej 400 zł to warto brać :yea:

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi