Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Piszcie w tym temacie jak oceniacie fajerwerki które odpalaliście w sylwestra czy wam się podobały i jakie warto kupować :D Ja jestem bardzo zadowolony z moich fajerwerków bo miałem prawie same wyrzutnie i wszystkie mi się podobały

Wyrzutnia z biedronki (Macrocosmos 2) - Super odpaliłem 3 na raz

Wyrzutnia z biedronki (Fire 9) - piękne ogromne efekty polecam!

resztę napiszę potem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siudek

moździerz-ocena 9/10,po odpaleniu 2 szelek przed sylwestrem spodziewałem się czegoś lepszego...

New generation 1-FENOMENALNA PIÄKNA WYRZUTNIA!!To co jest na filmie nic nie dorównuje temu co jest na żywo,polecam z całego serca jest niesamowita!!100/10!

Super show 6-Również coś pięknego,inny efekt niż na tym filmie.Miała jakiś dodatkowy efekt,całkowicie inaczej wygląda 100 razy lepiej.100/10!

rakiety z małego zestawu-Wolałbym za to MCII ale pierdółki miał bardzo fajne!9/10

Macrocosmos II x2-HOHOHOHO!To było coś pięknego,wyrzutnie odpalały każdy pocisk w tym samym czasie,efekt dużo większy niż na filmach,te komety i wybuchy były piękne!100/10

fontanny-nie powiem,były bardzo ładne w rzeczywistości,ale lepiej kupić wulkany fuji z hesti,mniej kosztują a są lepsze.

Niestety nie mam filmów,bo podczas kręcenia NG1 padł.Widać było tylko 3 pierwsze pociski..

Najlepsza wyrzutnia ze wszystkich jakie miałem to zdecydowanie New generation 1 i super show 6.Są piękne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZiziWKS

mozdzierz z biedronki efekty piękne 10/10

The Magic Key kupiony w e.leclercu za 9.99zł pobił wszystkie wyrzutnie 10000/10 efekty bardzo ładne polecam ją na przyszłość

Macrocosmos II ładne duże rozpryski jednak szkoda że tak mało strzałów

Rakiety z Zestawu Dużego z biedronki 8/10 ładne rozpryski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rbk

Jak dotąd był to mój najlepszy sylwester. Myślałem, że pogoda popsuje plany, ale idealnie na godz. 0 się wypogodziło .

A więc;

M22 Mistrzowie Ognia Moździerz- pierwszy mój moździerz, poleciał przed 12. Bardzo fajna zabawa przy nim i efekty ładne, zwłaszcza multi-color. 8+/10

JW07 Mars- leciał jako pierwszy. zrobił na mnie i na widowni duże wrażenie. tak mała wyrzutnia, a dała bardzo duże efekty 10/10 (hit)

JW25 Cudak Battery- kolejna świetna wyrzutnia. różnorodne i duże efekty oraz ciekawy finał 10/10

JW21 Condor- pierwsza wyrzutnia z układem fan jaką odpalałem, bardzo mi się podobała, a jak leciała pierwsza salwa fan to słyszałem gdzieś z tyłu ''WOW''. 10/10

JW2000 Exclusive Collection- ładny efekt, ale wyrzutnia krótka, szybko się skończyła. 8/10 (myślę, że za tą cenę JW56 wypadłaby lepiej)

M12 Mistrzowie Ognia- 30 strzałów świetnych kolorowych efektów. Seria finałowa; bardzo dobra ściana craclingu, którego nie brakuje również przy wylocie komet. 10/10

JW42 Black Cat- wyrzutnia jak najbardziej w porządku, liczyłem na większe palemki, ale i tak było nieźle. 9/10

JW90 Show of Fireworks- cud miód, wyrzutnia genialna, brak słów. 10+/10 (HIT!)

JW59 Show of Fireworks- czerwono-zielone komety przy wylocie i spora dawka różnego rodzjau craclingu. Polecam 10/10

JW401 Exclusive Collection- nadszedł czas na gwóźdź pokazu. Wyrzutnia świetna; zielony migoczący wachlarz i wielki Brocade Crown. Zrobiła duże wrażenie; widownia krzyczała z zachwytu. Gorąco POLECAM! 10+/10 (HIT!!)

Male wyrzutnie jak na swój rozmiar miały wielkie efekty. Miałem kilka rakiet z zeszłego roku i stwierdzam po raz kolejny, że są nieopłacalne, bo nawet mały mars pobił je na łeb.

Sylwek się na szczęście udał i czekam już niecierpliwie na kolejnego.

Pozdrawiam

MarcePAN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak dla mnie sylwester bardzo udany.Wyrzutnia Mistrzowie Ognia ( Super Show 6 ) mnie rozbroiła,za taką cene to jest super,bardzo podobała mi się wyrzutnia Planet ( Mc II ) Rakietki ( Cassiopeia ) Małe achtungi z Triplexa też mnie mile zaskoczyły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mimo iż lekko u mnie padało to i tak jestem zadowolony ;D

Triplex U31483 BLUE GENERAZIONI - Fajny efekt jako dwie wyrzutnie, główne rozpoczęcie pokazu, martwił mnie tylko odstęp między wyrzutem kolejnej salwy, zbyt długo ;)

Jorge ACHILLES - JW418 - Efekt bardzo fajny chodź trochę szybki, do tej wyrzutni trochę się martwiłem co do odpalenia.

- Bez tych dwóch wyrzutni nie ma sylwestra, co roku kupuje dwie sztuki i co roku jestem z nich zadowolony.

- Zakończenie, ta wyrzutnia była przeze mnie zakupiona pierwszy raz i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grzyb

Ten sylwester , mimo tego że nie miałem dużo dużych wyrzutni, ani rakiet wielkich też nie - to wypadł bardzo dobrze , widownia nie opuszczała głów w dół , starałem się strzelać szybko , bez dłuższych przerw.

Wyrzutnia Backyard Fun (ok 13zł) Triplex - Przepiękna , 10/10

Macrocosmos II - Również polecam , 5 komet leciało bardzo wysoko , rozpryski bardzo rozłożyste 10/10 i jeszcze ta cena - 9zł !

Moździerz PUMA - Ĺadny , 9/10

Moździerz Sky Star - Jeszcze ładniejszy niż Puma , 10/10 Piękne efekty jak na HESTIÄ !

Furorę zrobiły Cyrkownice/Cyrcoblitze , chyba ze 6 osób się pytało skąd to wziąłem , po ile i co to jest ? Daję im 9/10 bo są trochę niebezpieczne.

Rakiety VooDoo i Invasion (taki sam kaliber) Też były ładne , duże kolorowe efekty.

Wyrzutnia Little palm tree - 11/10 Przepiękna i za taką cenę to grzech jej nie kupić !

Było jeszcze dużo rzeczy wartych uwagi , ale teraz nie pamiętam.

Większość wyrzutni , które na filmikach wypadają słabo , w rzeczywistości są dużo ładniejsze , więc nie kierujcie się tylko filmem.Najlepiej podzielić cenę przez ilość strzałów , najlepiej jak wyjdzie powyżej 1zł , to efekty na pewno będą ładne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DrFireworksFan

Ja też nie miałem tego dużo :

SS6-przepiękna wyrzutnia filmy nie oddaja tego piękna tej wyrzutni ! 11/10

Moździerz z biedry - przepiękne efekty trochę mniejsze niż w SS6 ale i tak mi sie podobał 10/10

Phonix&Dragon-jak na cene nie zadowoloła mnie za fontanne 5/10 za strzały 3/10

Night Attack !(to jest Hestia) wyrzutnia bardzo mile mnie zaskoczyła dałem za nią 6zł a efekty mnie powaliły ! za fontanne purpurowe,niebieskie,czerwone gwiazdki + fontanna 10/10 strzały były porównywane wielkośćia do tych 3 rakiet z biedry 11/10

ogólnie wyrzutnia bardzo warta uwagi jak na cenę 6zł to piękna choć jest ona Hesti !

3 rakiety(biedra)-rakiety warte uwagi najbardziej podobał mi się złoty deszcz ! ;] 10/10

Wulkan Gold (jorge)- bardzo ładny wulkan jak na 3.50zł-10/10

było jeszcze tego trochę ale nie chcemi sie wymieniać xd może dam foty potem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koMoRo

Mnie zaskoczyły rakiety DETONATOR z Lidla efekt na żywo dużo lepszy niż na filmikach za zestaw(10 rakiet) 14 zł. Moździerz miałem pierwszy raz ale bardzo ładny kupowany w Lidlu 10/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miloss

mnie bardzo zaskoczyła taka mała wyrzutnia triplex t31414

kosztowała chyba tylko 10 zł a miała takie wielkie rozbłyski po prostu piękne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

W tym roku wydalem na sylwestra wyjotkowo malo

-wyrzutnia soul 9 strzalowa komety byl bardzo fajna 9zl

-Rakiety z komety z seri rubin 22 byly do kitu nikomu tego nie polecam 18zl

-wyrzutnie 50 strzalowa komety (nie pamietam dokladnej nazwy ale na to mowna kacjusza czy jakos tak) byla fajna 6zl

-fonntanna dymna jorge byla niesamowita nie wiedzialem co to dokladnie robi i odpalilem ludzie ktozy przysli popatrzec zostali odymieni az uciekali xD 5zl

-2 fontanny jorgenie pamietam nazw ale dosc fajne9zl

-motylki extrime takie sobie5zl

-2 big jumbo superowe 8zl

-2 duze achtungi tez superowe 14zl

-petardy hukowe jorge decybel najlepsze 12zl

-petardy hukowe wariatki decybele duzo lepsze 15zl

-petardy hesti v-power moga byc 12zl

-picolo hesti (picolo jak picolo} 1zl

-petardy hukowe magnum - bardzo fajne 12zl

-duze korsaze -mogo byc 3,50zl

i tylko tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź